Company 2013-2022: Personal Wolf Jarosław Bączyk, Nip: 732 205 09 35

fitness@60minut.com.pl

792 234 858 - Trening Personalny

 

Regulamin

Oświadczenie

666 591 791 - Fitness

kontakt@60minut.com.pl

Zajęcia taneczne przy muzyce latynoskiej, w trakcie których spalisz mnóstwo kalorii wykonując choreografię. Zajęcia łączą w sobie trening cardio, poprawiają pracę mięśni, równowagę i gibkość. Dzięki nim poprawisz swoją kondycję fizyczną oraz sylwetkę.

ZUMBA 

Zajęcia przeznaczone dla każdego. Skorzystają z nich osoby nie mające problemów z kręgosłupem, jako zajęcia prozdrowotne jak i osoby borykające się z bólami kręgosłupa jako trening wzmacniający i uelastyczniający.Ćwiczenia dostosowane są do problemów osób ćwiczących oraz ich możliwości.

ZDROWY KRĘGOSŁUP 

Trening przeprowadzany jest przy użyciu rollerów różnej wielkości, kształtu, twardości. Jest to bardzo skuteczny sposób na zmniejszenie napięcia mięśniowego, zwiększenie mobilności, jak również poprawy gibkości elastyczności mięśni. Rolowanie działa bardzo korzystanie na procesy regeneracyjne w naszym organizmie.

ROLLOWANIE

KONTAKT

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej, użyj proszę formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie :)


Jesteś instruktorem/instruktorką i chcesz prowadzić zajęcia w jedynym w Łodzi Studio Fitness? 


Napisz do Nas !

Łódź ul. Lipowa 15/17

Zajęcia te, to dynamiczny trening, dzięki któremu można pracować nad mięśniami brzucha, pośladków i pleców, o różnym stopniu intensywności.  Są to ćwiczenia, które są ukierunkowane na wzmocnienie mięśni tułowia (brzucha i pleców) oraz tych partii mięśniowych, które łączą górną i dolną część ciała. Idealnie wzmacniają mięśnie brzucha oraz pośladki. Całe ciało staje się silniejsze, dzięki czemu można zapobiegać kontuzjom.

CORE

High Intensity Interval Training - trening przedziałowy o wysokiej intensywności. Trening zawiera w sobie elementy treningu siłowego, plyometrycznego, cardio, wytrzymałościowego oraz zawiera elementy poprawiające motorykę i koordynację ruchową.

HIIT

to grupowe ćwiczenia fitnessowe oparte na sile oraz wytrzymałości, które spalają tkankę tłuszczową, wzmacniają mięśnie oraz poprawiają kondycję. Wykonuje się je w rytm muzyki, dlatego są oparte na pewnym układzie choreograficznym, a podczas ćwiczeń wykorzystuje się sztangę, hantle, talerze, step oraz matę.

PUMP

Jest to doskonały trening na poprawę naszej kondycji. Różnorodne ćwiczenia dobrane przez profesjonalistę posłużą do zwięskzenia wielu cech motorycznych (siła. Gibkość, wytrzymałość, szybkość, skoczność, czucie ciała w przestrzeni) Przy tego typu zajęciach działamy relatywnie na cały organizm, jak również możemy skupić się na wybranej części ciała i naprawdę je zmęczyć. Trening ten spowoduje spalenie dużej ilości kalorii.

TRENING OBWODOWY

Program treningu siłowego i kondycyjnego, który opiera się na wzroście dziesięciu najważniejszych zdolności siłowych. Podczas ćwiczeń rozwija się siłę i masę mięśni, aby wzmocnić siłę ruchu mięśni.

CROSS

Trening ze specjalnymi okrągłymi odważnikami zwanymi kettlebells, które posiadają uchwyt do trzymania. Dzięki temu na treningu skuteczniej wzmacniania się mięśnie przedramienia, ale także wymusza się trzymanie ciągłego balansu, przez co pracuje niemal każdy mięsień ciała – w tym mięśnie głębokie. 

KETTLEBELLS

Zajęcia stworzone w celu rozwiązywania problemów całego ciała. Głównym celem jest zapobieganie kontuzjom, polepszenie mobilności i elastyczności mięśni, ścięgien, wieszadeł i stawów, a także zwiększenie możliwości ludzkiego ciała w życiu codziennym, rekreacji oraz sporcie wyczynowym. 

MOBILITY

Zestaw ćwiczeń polegających na napinaniu, rozluźnianiu oraz rozciąganiu mięśni. Trening ten łączy w sobie elementy stretchingu, rollowania, ćwiczeń izometrycznych oraz jogi. Dzięki głębokim i dokładnym ruchom, zwiększa ruchomość stawów, wzmacnia ścięgna, poprawia ukrwienie oraz eliminuje napięcia..

STRETCHING

Krótkie zamknięte taśmy o różniej sile oporu służą do treningów wzmacniających, poprawiających stabilizację, siłę mięśni głębokich. Mają szeroki wachlarz zastosowań. Od delikatnego treningu koordynacyjnego do ciężkiego treningu siłowego. Doskonałe narzędzie aby bezpiecznie dostosować obciążenie do osoby ćwiczącej. 

MINI&POWER BAND

ZAJĘCIA

KARNET MIESIĘCZNY   

CENA PLN

  CENA PLN

 (SUBSKRYPCJA)

wejście jednorazowe: 30  
4 wejścia w miesiącu: 80  69
8 wejść w miesiącu: 120 109
12 wejść w miesiącu: 160 139

OPEN (zajęcia grupowe)*:

180 159

OPEN PRO NO LIMIT:

 
199 179

12 miesięcy:

140  

Multisport - Benefit System:

0  
Medicover Sport (Ok System): 0  
PZU Sport: 0  
FitProfit: 0  

 

 

 

* Możliwość zapisu na 2 zajęcia fitness dziennie

** Możliwość korzystanie z zajęć fitness bez limitu dziennego oraz wejście na obiekt na trening personalny (opłata za trening personalny ustalana indywidualnie z trenerem - nie wliczona w karnet)

CENNIK

KARNET MIESIĘCZNY   

CENA 

PLN

  CENA PLN

 (SUBS-KRYPCJA)

wejście jednorazowe: 30  

4 wejścia w miesiącu:

 

80  69

8 wejść w miesiącu:

 

120 109

12 wejść w miesiącu:

 

160 139

OPEN (zajęcia grupowe)*:

 

180 159

OPEN PRO NO LIMIT:

 

 
199 179

12 miesięcy:

 

140

 

 

Multisport - Benefit System:

 

0  

Medicover Sport (Ok System):

 

0  

PZU Sport:

 

0

 

 
FitProfit: 0  

 

 

 

 

 

* Możliwość zapisu na 2 zajęcia fitness dziennie

** Możliwość korzystanie z zajęć fitness bez limitu dziennego oraz wejście na obiekt na trening personalny (opłata za trening personalny ustalana indywidualnie z trenerem - nie wliczona w karnet)

 

 

CENNIK

GALERIA

Jesteś instruktorem? 
Czekamy na 
Twoje CV :)

Facebook 

JUŻ   
OTWATRE!

KUP KARNET

Trening Personalny i Studio Fitness

HONORUJEMY

GRAFIK ZAJĘĆ

Trening Personalny i Studio Fitness