kontakt@60minut.com.pl

fitness@60minut.com.pl

792 234 858 - Trening Personalny

666 591 791 - Fitness

KONTAKT

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej, użyj proszę formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie :)


Jesteś instruktorem/instruktorką i chcesz prowadzić zajęcia w jedynym w Łodzi Studio Fitness? 


Napisz do Nas !

ZAJĘCIA

PUMP - to grupowe ćwiczenia fitnessowe oparte na sile oraz wytrzymałości, które spalają tkankę tłuszczową, wzmacniają mięśnie oraz poprawiają kondycję. Wykonuje się je w rytm muzyki, dlatego są oparte na pewnym układzie choreograficznym, a podczas ćwiczeń wykorzystuje się sztangę, hantle, talerze, step oraz matę.

 

HIIT (High Intensity Interval Training) - trening przedziałowy o wysokiej intensywności. Trening zawiera w sobie elementy treningu siłowego, plyometrycznego, cardio, wytrzymałościowego oraz zawiera elementy poprawiające motorykę i koordynację ruchową.

 

CORE -Zajęcia te, to dynamiczny trening, dzięki któremu można pracować nad mięśniami brzucha, pośladków i pleców. Jak również o różnym stopniu intensywności. Każdy dostosowuje poziom do własnych możliwości. Szukasz krótkiego, intensywnego treningu, który zmobilizuje Cię do poprawy kondycji, a jednocześnie wzmocni i ujędrni Twoje ciało? Potrzebujesz właśnie treningu Core.  Są to ćwiczenia, które są ukierunkowane na wzmocnienie mięśni tułowia (brzucha i pleców) oraz tych partii mięśniowych, które łączą górną i dolną część ciała. Idealnie wzmacniają mięśnie brzucha oraz pośladki. Całe ciało staje się silniejsze, dzięki czemu można zapobiegać kontuzjom.

 

KETTLEBELLS- trening ze specjalnymi okrągłymi odważnikami zwanymi kettlebells, które posiadają uchwyt do trzymania. Dzięki temu na treningu skuteczniej wzmacniania się mięśnie przedramienia, ale także wymusza się trzymanie ciągłego balansu, przez co pracuje niemal każdy mięsień ciała – w tym mięśnie głębokie.

 

CROSSFIT- program treningu siłowego i kondycyjnego, który opiera się na wzroście dziesięciu najważniejszych zdolności siłowych. Podczas ćwiczeń rozwija się siłę i masę mięśni, aby wzmocnić siłę ruchu mięśni.

 

STRETCHING - to zestaw ćwiczeń polegających na napinaniu, rozluźnianiu oraz rozciąganiu mięśni. Trening ten łączy w sobie elementy stretchingu, rollowania, ćwiczeń izometrycznych oraz jogi. Dzięki głębokiem i dokładnym ruchom, zwiększa ruchomość stawów, wzmacnia ścięgna, poprawia ukrwienie oraz eliminuje napięcia.

 

MOBILITY-  zajęcia stworzone w celu rozwiązywania problemów całego ciała. Głównym celem jest zapobieganie kontuzjom, polepszenie mobilności i elastyczności mięśni, ścięgien, wieszadeł i stawów, a także zwiększenie możliwości ludzkiego ciała w życiu codziennym, rekreacji oraz sporcie wyczynowym.

 

ILOŚĆ WEJŚĆ NA

ZAJĘCIA FITNESS/ TRENING PERSONALNY

CENA KARNETU

MIESIĘCZNEGO PLN

CENA KARNETU

MIESIĘCZNEGO PLN

(PŁATNOŚCI CYKLICZNE )

wejście jednorazowe 30 -
4 wejścia w miesiącu 80 69
8 wejść w miesiącu 120 109
12 wejść w miesiącu 160 139

OPEN (zajęcia grupowe) *

180 159

12 miesięcy

140 -

OPEN PRO NO LIMIT

(zajęcia grupowe + treningi personalne) **

199 179

 

* Możliwość zapisu na 2 zajęcia fitness dziennie

** Cena obejmuje wejście na obiekt, korzystanie z zajęć fitness bez limitu dziennego, opłata za trening personalny nie jest wliczona

CENNIK

GALERIA

Jesteś 
instruktorem? 
Czekamy na 
Twoje CV :)

Facebooku 

UWAGA!!
OTWARCIE 
4 CZERWCA

60 Minut Trening Personalny i Studio Fitness